رفتن به بالا
  • دوشنبه - 17 اردیبهشت 1398 - 21:31
  • کد خبر : ۳۰۱۷
  • چاپ خبر : ما نیز منتظر پیگیری  برومندی هستیم

ما نیز منتظر پیگیری برومندی هستیم

پیمان فتحی| می توان گفت علاوه بر جاذبه های توریستی، منابع طبیعی، تفرجگاه ها وضعیت راه ها یکی از مواردی است که در ذهن گردشگران نقش می بندد.

سعادتشهر چند ورودی مهم دارد اما وضعیت یکی از این راه ها با توجه به اشاره دفعات زیاد خبرنگاران سفیر مردم و نمایندگان مردم بسیار نامساعد است. راهی که از یک جهت به محله بوکان و از طرف دیگر به شهر سعادتشهر منتهی می شود.
محمدمهدی برومندی نماینده مردم شهرستان های مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد در مجلس شورای اسلامی در جلسه ای که به میزبانی گروه رهپویان ولایت برگزار شد، در برابر عموم مردم قول مساعد داد که پس از ارتباط با مدیرکل راه این مهم در دستور کار قرار دهد.
شهردار سعادتشهر با اشاره به اینکه کماکان ما هم منتظر پیگیری برومندی هستیم، گفت: در صورت رسیدن به نتیجه، ادامه کار را پی بگیریم.
یارمحمدی در رابطه با نگرانی اهالی خیابان فلسطین یا قلعه اظهار داشت: آسفالت خیابان قلعه به دلیل سهل انگاری پیمانکار خراب شده و به همین علت از پیمانکار شکایت شده و مطالبه او پرداخت نشده تا آسفالت مجدداً تعمیر گردد.
وی ادامه داد: از آنجایی که آسفالت ها در هوای گرم بسیار عمر طولانی تری دارند منتظر هستیم تا خردادماه فرا برسد و آسفالت خیابان قلعه به صورت کامل عیب یابی و تعمیر و ترمیم گردد.
در حاشیه این پیگیری ها با توجه به خراب بودن راه خیابان زیبای قصرالدشت که به سعادت شهر منتهی میشود طی ارتباطی تلفنی با ده بزرگی ریاست اداره راه و شهرسازی شهرستان پاسارگاد، اظهار داشت: آسفالت خیابان قصرالدشت صددرصد نیاز به رسیدگی و تعمیر دارد که درخواست روکش این آسفالت به اداره کل ارسال شده و این اداره مجری و ناظر بر اجرای این مهم می باشد.
ده بزرگی ادامه داد: در بسیاری از بزرگراه ها این معضلات وجود دارد و از نظر اولویت، بزرگراه ها در اولویت اول قرار دارند و پس از آن شهرستان‌ها و راه های منتهی به آن اولویت دارند.
در پایان وی قول مساعد داد که تیم لکه گیری آسفالت خیابان قصر دشت به محل اعزام شوند و این مهم در دستور کارشان قرار گیرد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه