رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 14 تیر 1398 - 00:11
  • کد خبر : ۳۱۹۵
  • چاپ خبر : بانک پاسارگاد، در پاسارگاد شعبه ندارد!

بانک پاسارگاد، در پاسارگاد شعبه ندارد!

مالکیت بانک‌ها درایران به سه نوع دولتی، نیمه دولتی و خصوصی تقسیم‌بندی می‌شوند. برخی موسسات مالی و اعتباری و صندوق‌های قرض الحسنه نیز در ایران فعالیت‌هایی شبیه بانکداری انجام می‌دهند.
امروزه با توجه به خدمات جذاب بانک های خصوصی، این بانک ها مورد استقبال شهروندان قرار گرفته اند و سرمایه داران و تمام اقشار جامعه ترجیح می دهند جهت بهرمندی از خدمات ویژه در بانک های خصوصی سرمایه گذاری کنند.

بانک پاسارگاد یکی از بانک های مطرح خصوصی ایران است که با بهره گیری از نمادهای دوران هخامنشی، نامش را از شهرستان تاریخی ما وام گرفته است.
این بانک را دکتر مجید قاسمی مدیریت می کند که همزمان رئیس کمیسیون اقتصادی مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز هست. بانک پاسارگاد در شیوه خدمات دهی طوری پیش رفت که خیلی ها آن را بهترین بانک خصوصی کشور می نامند. آذرماه 1384 اولین شعبه بانک پاسارگاد در مشهد افتتاح شد و این بانک در حال حاضر در سطح کشور بیش از ۳۲۷شعبه فعال دارد.
بانک پاسارگاد در تعدادی از شهرستان های استان فارس شعب رسمی دارد اما باوجود اینکه این بانک با برند پاسارگاد فعالیت می کند شاهد افتتاح شعبه آن در شهرستان پاسارگاد نبوده ایم که می طلبد باتوجه به عدم برخورداری شهرستان از وجود بانک های خصوصی شرایط جهت افتتاح بانک پاسارگاد در شهرستان صاحب برند محیا شود.
دانشمند یکی از شهروندان پاسارگادی در رابطه با لزوم افتتاح شعب بانکهای خصوصی در شهرستان به خبرنگار سفیر مردم اینگونه گفت: شهرستان پاسارگاد از قابلیت های زیادی برخوردار است و به جهت اینکه این شهرستان یکی از قطب های کشاورزی فارس محسوب می شود سرمایه های کشاورزان در بانک های خصوصی شهرستان های مجاور سرگردان است که میطلبد با پیگیری های نماینده محترم شهرستان در مجلس شورای اسلامی جناب مهندس برومندی و مکاتبه با بانک مرکزی و مدیران بانک پاسارگاد شرایط جهت افتتاح شعبه در شهرستان پاسارگاد محیا شود .

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه