رفتن به بالا
  • جمعه - 19 مرداد 1398 - 02:13
  • کد خبر : ۳۵۷۶
  • چاپ خبر : دیدار و گفتگوی صمیمانه خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان پاسارگاد با فرماندار
روابط عمومی:

دیدار و گفتگوی صمیمانه خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان پاسارگاد با فرماندار

.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پاسارگاد این جلسه که صبح امروز پنج شنبه ۹۸/۵/۱۷ با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد،و تمام اصحاب رسانه شهرستان و به ریاست صادق فلاحی فرماندار در محل فرمانداری صورت گرفت،در ابتدا تمامی اصحاب رسانه با اشاره به مسائل و مشکلات پیرامون این حوزه سخن و از مدیریت وحمایت فرماندار در جهت تقویت نقاط قوت و از بین بردن نقاط ضعف این حوزه کمک خواستند.
در ادامه این دیدار فلاحی ضمن خوش امد گویی و تبریک روز ۱۷ مرداد سالروز شهید والامقام شهید محمود صارمی این روز را مبارک، و از زحمات کلیه اصحاب رسانه بخصوص اصحاب رسانه شهرستان تقدیر و تشکر کردند.

در ادامه جلسه نماینده عالی دولت  با اشاره به ایه.

<< ن و القلم و ما یسطرون >>

به ارزش و جایگاه خبرنگاران و اصحاب رسانه بیان داشت  خبرنگاران به عنوان  انسانهای شایسته، اگاه،و دیدبان جامعه در جهت خدمت به مردم و توسعه جامعه برای اعتماد سازی واطلاع رسانی،و امین مردم و نظام هستند،و باید قدر و ارزش  جایگاهی که خداوند توفیق خدمت در ان را داده بدانند.

وی اظهار داشت اصحاب رسانه سرمایه و ظرفیت های بزرگ ماهستند و در شهرستان یقینا از پتانسیل ها وظرفیتهای  این حوزه در جهت پیشرفت و توسعه شهرستان  وبصورت جهادی استفاده خواهیم کرد و تلاش خواهیم کرد که کارهای انجام گرفته را به کمک این حوزه انعکاس اخبار دهیم.

فلاحی همچنین با بیان اینکه امسال، سال انتخابات است.از نقش موثر  رسانه و اصحاب رسانه گفت و تاکید کرد که انتخابات ابروی نظام هست،که مشارکت بالا در انتخابات برای نظام ارزش و افتخار است و تمامی اصحاب رسانه باید برای برگزاری هرچه بهتر تلاش کنند.چرا که پوشش رسانه ای از مهمترین اقداماتی هست که باید در زمینه انتخابات صورت گیرد.
در پایان به پاس حمایت و تقدیر و قدر دانی از اصحاب رسانه: یک جلد کلام الله مجید به همراه لوح تقدیر و هدیه ای، تجلیل شد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه