رفتن به بالا
  • شنبه - 20 مرداد 1398 - 21:44
  • کد خبر : ۳۵۹۷
  • چاپ خبر : لطیفی مدیر کل صندوق  کار آفرینی امید در دیدار با کار آفرینان و مردم شهرستان پاسارگاد جهت بررسی و رفع مشکلات مربوطه
هردوهفته یک مدیر استانی به میزبانی فرمانداری در شهرستان پاسارگاد:

لطیفی مدیر کل صندوق کار آفرینی امید در دیدار با کار آفرینان و مردم شهرستان پاسارگاد جهت بررسی و رفع مشکلات مربوطه

.

به گزارش سفیر مردم در شروع این دیدار جلسه ای با کارآفرینان تشکیل شد که طی این جلسه دکتر لطیفی مدیر کل صندوق کار آفرین استان فرماندار و ریاست اداره کار ریاست صندوق توسعه و کار آفرینی شهرستان و اعضای هییت مدیره پایلوت گلخانه ای روستای همت آباد برگزار و مصوباتی از جمله برطرف شدن مشکل برق و گاز این پایلوت گلخانه ای بصورت تخصصی برسی و در دستور کار قرار گرفت.

جلسه دوم در ملاقات چهره به چهره مردم و مسولین در  کارگروه اشتغال به برسی مسائل و مشکلات پرداخته شد.

طی این جلسه مردم به صورت جداگانه مسائل و مشکلات خود را مطرح و پاسخ هایی از دکتر لطیفی دریافت کرده و کسانی که پیگیری کارهایشان در سطح استان متوقف شده بود از امروز در دستور کار قرار گرفت.

یکی از ملاقات کنندگان در گفت و گو با خبرنگار سفیر مردم چنین بیان کرد که:
امروز به واسطه فرماندار ما توانستیم مدیر عامل صندوق کار آفرینی امید را ملاقات کنیم و دیگر مجبور نیستیم برای یک درخواست و ملاقات به استان مراجعه کنیم بنده مدتها درگیر اخذ وام بودم که کارهایمان در سطح استان به علت دشواری مسیر رفت و آمد عملا متوقف شده بود که امروز به لطف خدا و پیگیری مجموعه فرمانداری با دستور دکتر لطیفی در دستور کار قرار گرفت.

دیگر شهروند درپاسخ به سفیر مردم
ملاقات بنده در خصوص بهسازی و نوسازی صنوف بود که با توجه به تورم و نبود تسهیلات لازم در شهرستان امروز در جلسه حاضر شدم و در گفت و گو با دکتر لطیفی و نماینده عالی دولت به سرپرست اداره صمت ارجاع شد که مقرر شد اعتبارات لازم پرداخت شود.

پایان جلسه صادق فلاحی ضمن تقدیر و تشکر از دکتر لطیفی بابت حضور گرمشان در شهرستان پاسارگاد تاکید کرد باید آموزشهایی که منجر به مهارت میشود بیشتر شود و با توجه به پتانسیل های شهرستان پاسارگاد و پیشرفت علم میبایست بیشتر از گذشته از فعالیت های دانش بنیان استقبال کرد.
همچنین فنی حرفه ای ها باید به سمت علم های روز روند.

لطیفی ضمن ابراز خرسندی از استقبال مردم و هماهنگی دستگاهای دولت در شهرستان پاسارگاد گفت صد درصد اعتبارات تخصیص داده می شود اما بحث اصلی ما توانمند سازی است و این موضوع فقط با پرداخت وام صورت نخواهد گرفت
فعالیت ها بر این مبنا انتخاب شده که بیشتر روستاها را مورد هدف تسهیلات قرار دهد.

در پایان دکتر لطیفی به همراه مهندس غفاری رییس صندوق  کارآفرینی امید و مهندس هاشمی رییس اداره کار از باشگاه ورزشی جدید اقای زارع جوان ورزشکاد که از محل این صندوق راه اندازی شده بود بازدیدی کاملی به عمل آمد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه