رفتن به بالا
  • سه شنبه - 23 مرداد 1398 - 12:20
  • کد خبر : ۳۶۱۴
  • چاپ خبر : از مدیران ادارات خواسته ایم به نقد سازنده خبرنگاران در جهت بهبود مشکلات توجه ویژه ای داشته باشند
فرماندار شهرستان پاسارگاد:

از مدیران ادارات خواسته ایم به نقد سازنده خبرنگاران در جهت بهبود مشکلات توجه ویژه ای داشته باشند

.

  •  فلاحی فرماندار پاسارگاد در دیدار با تحریریه هفته نامه سفیرمردم ضمن عرض تبریک روز خبرنگار گفت: در همین مدت کوتاه حضور در شهرستان نشریه سفیر مردم را مجموعه ای با رویکرد منصفانه در پرداختن به اخبار شهرستان دیدم که در راستای بهبود مشکلات شهرستان و شهروندان محترم گام برمی دارد .

وی با اشاره به رسالت خبرنگاران در جامعه، بیان داشت: رسانه‌ میبایست واقعیت ها را به جامعه انتقال و امید را در جامعه گسترش دهد، در این راستا نیز ما ادارات شهرستان را مکلف کردیم تا ضمن معرفی مدیر روابط عمومی خود با رسانه ها نیز ارتباط بهتری در انتشار اقدامات خود داشته باشند.

فلاحی در پایان گفت: از مدیران ادارات خواسته ایم به نقد سازنده خبرنگاران در جهت بهبود مشکلات توجه ویژه ای داشته باشند و بر این مسئله تاکید داشتیم که در دوران مدیریت ما از هیچ خبرنگاری در مراجع قانونی شکایتی صورت نگیرد، اما میطلبد خبرنگاران محترم نیز با اطمینان از صحت اخبار خود و پرهیز از انتشار اخبار کذب حرمت مدیران را حفظ نمایند.

 حسن احمدی سردبیر سفیرمردم با اشاره به اهداف مشترک رسانه سفیرمردم و مدیریت جدید شهرستان پاسارگاد اظهار داشت: ما در هر جایگاهی که هستیم حق نداریم امید را از مردم بگیریم و این خط قرمز ما در هفته نامه سفیرمردم بوده است.

وی ادامه داد: بر این اساس سعی کردیم با ابزار رسانه فضای تعاملی بین مردم و مسئولین برقرار کنیم و بدور از اختلافات و ایجاد تنش به جامعه در پی حل معضل و معرفی پتانسیل ها موفق باشیم.

احمدی سردبیر نشریه سفیرمردم ضمن آرزوی موفقیت برای فرماندار پاسارگاد در دوران مسئولیت وی گفت: هفته نامه سفیر آمادگی دارد تا برای ایجاد شتاب به پیشرفت شهرستان پاسارگاد همراه با مسئولین دلسوز، متعهد و پای کار شهرستان با تمام توان تعامل و همکاری داشته باشد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه