رفتن به بالا
  • شنبه - 3 شهریور 1398 - 21:41
  • کد خبر : ۳۸۱۵
  • چاپ خبر : نمایش کارنامه دولت در هفته دولت
نمایندگان عالی دولت گزارش می دهند:

نمایش کارنامه دولت در هفته دولت

.

زهرا خادمی| محمدباقر کاظمي فرماندار ارسنجان در گفتگو با خبرنگار سفيرمردم ضمن تبريک هفته دولت اظهار داشت: هفته دولت فرصت مناسبي براي بيان خدمات دولت به عموم مردم است و پروژه ها و برنامه هاي خوبي در سطح شهرستان انجام مي گيرد که بايد مديران دستگاه ها به فراخور وظايف خود نسبت به انعکاس آن اهتمام لازم را داشته باشند.
وي ديدار با خانواده معظم شهدا را يکي از برنامه ها عنوان کرد و افزود: مراسم غبار رويي و گلباران مزار مطهر شهدا با حضور مسئولين و با هماهنگي بنياد شهيد و امور ايثارگران شهرستان صورت مي گيرد.
فرماندار ارسنجان با اشاره به مطالبات مهم مردمي در سطح شهرستان، ساير برنامه هاي هفته دولت را اين چنين تشريح کرد: افتتاح ساختمان اداره ثبت اسناد ارسنجان، احداث کانال بتني باغات ارسنجان، خريد مسکن مددجويي ارسنجان، کلنگ زني احداث گلخانه در علي آباد ملک، آغاز اجراي آبياري نواري اسلام آباد و برقراري ارتباط تلفن ثابت بکهدان جشني از جمله برنامه های هفته دولت درشهرستان ارسنجان است.
کاظمي در مورد ديگر برنامه هاي هفته دولت گفت: افتتاح زمين چمن مصنوعي (عزآباد علي آبادسالار ايستگاه پمپاژ آب) و افتتاح زمين چمن مصنوعي احمدآباد و صالح آباد و افتتاح خانه ورزش روستايي شوراب از دیگر برنامه هاي هفته دولت است.
فرماندار ارسنجان بيان داشت: تجليل از مديران و کارگزاران نمونه دولت، شرکت مسئولين و کارکنان ادارات و نهادها در نمازجمعه، ارائه گزارش عملکرد دولت در مصلي نماز جمعه از ديگر برنامه هاي تدارک ديده شده می باشد.


پیمان فتحی| صادق فلاحي فرماندار شهرستان پاسارگاد نيز در گفتگو با خبرنگار سفير مردم ضمن گراميداشت ياد و خاطره سالروز شهادت محمد على رجايى و محمد جواد باهنر و تبريک به مناسبت فرارسيدن هفته دولت اظهار داشت: هفته دولت، هفته اقتدار و پيروزى دولتى است که حمايت و پشتيبانى ميليونها تن از ملت خود را همراه دارد.
صادق فلاحي با اشاره به برنامه هاي هفته دولت گفت: ديدار با امام جمعه محترم و گلباران قبور مطهر شهدا و تجديد پيمان با آرمانهاي امام (ره) در دستور کار فرمانداري در روز نخست هفته است. در همين روز نشستي خبري با خبرنگاران شهرستان در دستور کار قرار دارد.
وي افزود: آب انبار چاه سيماني چاه بيد و چاه آب عشاري منطقه چاه بيد، مرکز مشاوره و خدمات روانشناختي آواي مهر، افتتاح سالن همايش هاي اداره آموزش و پرورش، درمانگاه تخصصي بيمارستان امام جعفر صادق، افتتاح مجتمع گردشگري و رفاهي مجموعه جهاني پاسارگاد از مواردي است که در اين هفته به بهره برداري مي رسد.
وي با اشاره به اهميت در تکريم ارباب رجوع اظهار داشت: همزمان با مراسم تجليل از کارمندان نمونه شهرستان، جلسه ديدار مردم براي ملاقات با تمام رؤساي ادارات در برنامه گنجانده شده است.
فرماندار پاسارگاد کسب و کار حول محور تکنولوژي را مهم دانست جاي آن را در برنامه ريزي هاي شهرستان خالي دانست و گفت : جلسه اي با حضور مدير کل فناوري اطلاعات استان در خصوص استارت آپ ها با حضور اعضاي شوراها و دهياران شهرستان براي بررسي بيشتر اين موضوع در نظر گرفته شده است.
وي افزود: در دايره مشاغل صنعتي و خانگي نيز دولت از طريق صندوق کارآفرين شهرستان تسهيلاتي مشابه به متقاضيان اعطا نموده که با حضور مدير صندوق کارآفريني استان گاوداري شيري 80 رأسي و دو گلخانه به بهره برداري رسيده نيز افتتاح ميگردد.
صادق فلاحي توسعه روستايي را عامل بهبود شرايط زندگي قشركم درآمد ساكن روستا و زمينه ساز خودكفايي آنان در روند توسعه كلان كشور دانست و گفت : پروژه گاز رساني به روستاهاي قوام آباد، کرم آباد، ابولوردي و سيزده واحد صنعتي ديگر با حضور مديران استاني افتتاح خواهد شد.
وي در پايان ضمن تبريک مجدد هفته دولت گفت: فعاليت هاي انجام شده توسط دولت در شهرستان توسط فرماندار از تريبون نماز جمعه به سمع شرکت کنندگان در نماز سياسي عبادي جمعه خواهد رسید.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه