رفتن به بالا
  • یکشنبه - 4 شهریور 1398 - 10:48
  • کد خبر : ۳۸۲۲
  • چاپ خبر : علی محمد غفاری رییس صندوق کارآفرینی شهرستان پاسارگاد:حضور مدیران کل در شهرستان گامی نو در تکریم ارباب رجوع

علی محمد غفاری رییس صندوق کارآفرینی شهرستان پاسارگاد:حضور مدیران کل در شهرستان گامی نو در تکریم ارباب رجوع

پیمان فتحی| ایده حضور هردو هفته یک مدیرکل در شهرستان پاسارگاد به میزبانی مجموعه فرمانداری اینبار میزبان بهرام لطیفی مدیر صندوق کارآفرینی امید استان فارس بود. این اقدام ارزشمند با حضور صادق فلاحی بعنوان فرماندار شهرستان پاسارگاد آغاز بکار کرد و مورد استقبال مسئولین استانی و رضایت مردم واقع شده است. در این دیدار مردمی […]

پیمان فتحی|

ایده حضور هردو هفته یک مدیرکل در شهرستان پاسارگاد به میزبانی مجموعه فرمانداری اینبار میزبان بهرام لطیفی مدیر صندوق کارآفرینی امید استان فارس بود. این اقدام ارزشمند با حضور صادق فلاحی بعنوان فرماندار شهرستان پاسارگاد آغاز بکار کرد و مورد استقبال مسئولین استانی و رضایت مردم واقع شده است.
در این دیدار مردمی اعضای شورای اشتغال شهرستان نیز حضور داشتند به بررسی مشکلات پرداخته شد و مصوباتی نیز در دستور کار قرار گرفت.
یکی از ملاقات کنندگان در گفت و گو با خبرنگار سفیر مردم چنین بیان کرد :امروز به واسطه فرماندار ما توانستیم مدیر عامل صندوق کار آفرینی امید را ملاقات کنیم و دیگر مجبور نیستیم برای یک درخواست و ملاقات به استان مراجعه کنیم. بنده مدتها درگیر اخذ وام بودم که کارهایمان در سطح استان به علت دشواری مسیر رفت و آمد متوقف شده بود که امروز به لطف خدا و پیگیری مجموعه فرمانداری با دستور دکتر لطیفی در دستور کار قرار گرفت.
دیگر شهروند اظهار داشت: ملاقات بنده در خصوص بهسازی و نوسازی صنوف بود که با توجه به تورم و نبود تسهیلات لازم در شهرستان امروز در جلسه حاضر شدم و در گفت و گو با دکتر لطیفی و نماینده عالی دولت به سرپرست اداره صمت ارجاع شد که مقرر شد اعتبارات لازم پرداخت شود.
لطیفی ضمن ابراز خرسندی از استقبال مردم و هماهنگی دستگاهای دولت در شهرستان پاسارگاد گفت: صد درصد اعتبارات تخصیص داده می شود اما بحث اصلی ما توانمند سازی است و این موضوع فقط با پرداخت وام صورت نخواهد گرفت فعالیت ها بر این مبنا انتخاب شده که بیشتر روستاها را مورد هدف تسهیلات قرار دهد.
غفاری رئیس صندوق کارآفرین شهرستان پاسارگاد در گفتگو با خبرنگار سفیرمردم اظهار داشت: ایده حضور هر دو هفته یک مدیرکل در شهرستان پاسارگاد گامی نوین در راستای تکریم ارباب رجوع در این شهرستان راه اندازی شده است.
وی افزود: در راستای سیاستهای دولت مبنی بر اشتغال پایدار روستایی و توسعه روستاها، همچنین جلوگیری از مهاجرت آنان تسهیلات از محل صندوق کارآفرینی امید به مبلغ ۹ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان بصورت وام کم بهره اعطا شده که واجدین شرایط را به چهار گروه تقسیم کردیم.
وی اظهار داشت: نخست جهت تکریم و احترام، خانواده های معزز شهدا و جانبازان به تعداد ۶۷ نفر که از بنیاد شهید معرفی شد بودند مبلغی بالغ بر دو میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه اعطا شد.
غفاری ادامه داد: نهادهای حمایتی مانند کمیته امداد و بهزیستی نیز در گام دوم در دستور کار قرار گرفت و مبلغ ۴ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان نیز به ۹۹ نفر از معرفی شدگان تحت چتر حمایت این دومجموعه پرداخت شد.
وی با بیان اینکه قسمتی از جامعه کنونی به علت های مختلف تحت چتر حمایت هیچ جایی نبوده اند و نیاز به راه اندازی کار داشتند، افزود: به ۷۸ نفر از ثبت‌نام کنندگان در سایت وزارت کار ۲ میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان نیز تسهیلات پرداخت شده است.
رئیس صندوق کارآفرین شهرستان پاسارگاد بیان داشت: با توجه به کمبود آب و بخشی از مدیریت دولت در راستای پیشرفت در کشاورزی نوین و حرکت به سمت گلخانه با پیگیری جهاد کشاورزی روستای همت آباد به عنوان روستای گلخانه هدف در کشور شناخته شد و اعتبار آن از صندوق به تعدادی پرداخت گردید و مابقی در حال تکمیل پرونده خود می باشند که مبلغ آن چیزی بالغ بر ۸ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان می باشد.
غفاری در پایان گفت:ایده حضور هر دو هفته یک مدیرکل در شهرستان پاسارگاد گامی نوین در راستای تکریم ارباب رجوع در این شهرستان به راه انداخته است.
حضور مدیرکل ها و ملاقات های مردم با آنان میتواند کارگشای بسیاری از پیگیری های ناتمامی باشد که اغلب آنها به علت دشواری مسیر رفت و آمد برای متقاضیان در سطح استان متوقف شده بود.

لینک واتساپ
https://chat.whatsapp.com/Gh9I6XRnswX1fkLpOmmiEU

 

دبیر سرویس خبری

پیمان فتحی

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه