رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 8 شهریور 1398 - 18:49
  • کد خبر : ۳۸۳۱
  • چاپ خبر : یاسر زارعی به عنوان بخشدار مرکزی ارسنجان معرفی شد

یاسر زارعی به عنوان بخشدار مرکزی ارسنجان معرفی شد

آیین معارفه یاسر زارع بخشدار بخش مرکزی شهرستان ارسنجان امروز در جلسه شورای اداری در سالن تدبر اداره آموزش و پرورش شهرستان برگزار شد.

آیین معارفه یاسر زارعی بخشدار بخش مرکزی شهرستان ارسنجان امروز در جلسه شورای اداری در سالن تدبر اداره آموزش و پرورش شهرستان برگزار شد.

در ابتدای این جلسه که در روز پایانی هفته دولت برگزار میشد، محمد باقر کاظمی فرماندار ارسنجان اهم برنامه های هفته دولت طی سال گذشته در شهرستان ارسنجان را تعیین روستای علی آباد ملک بعنوان روستای پایلوت طرح گلخانه شهرستان، افتتاح ساختمان اداره ثبت اسناد شهرستان، بهره برداری از خانه ورزش روستای شوراب و افتتاح زمین چمن مصنوعی در چند روستای دیگر، افتتاح ایستگاه پمپاژ آب  روستای علی آباد سالار و اتصال روستای بکهدان اسلام آباد به خط تلفن و اینترنت برشمرد.

وی همچنین از حل مشکل آب آشامیدنی شهرک امام خمینی(ره)، اتمام عملیات روکش آسفالت جاده ارسنجان به خبریز و شروع به کار مجدد کارخانه ارسن لبن با همکاری سرمایه گذار کویتی، تا 10 روز آینده خبر داد. ایشان همچنین ابراز امیدواری کرد که کار تکمیل خط لوله انتقال آب از سد سیوند به ارسنجان تا پایان سال 98 محقق خواهد شد.

 

حجت الاسلام ابراهیم احمدی امام جمعه ارسنجان ضمن تبریک به آقایان یاسر زارع بخشدار، دکتر اسکندری رییس شبکه بهداشت و حجت الاسلام آشوری رییس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان گفت: بخشدار، بومی این شهرستان است و مردم توقع دارند مشکلات آنان را بهتر درک کرده و همه تلاش خود را در جهت حل این مشکلات به کار گیرد. دکتر اسکندری هم بومی این شهرستان هستند و مردم توقع دارند ضمن درک بیشتر و بهتر مسایل موجود در حوزه بهداشت و درمان مشکلات موجود را مدیریت و حل نماید و آقای آشوری هم که از گذشته سابقه کار در این شهرستان را دارند و ما توقع داریم همه تلاش خود را در زمینه فرهنگی در شهرستان به کار گیرند.

 

برومندی نماینده مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد در ادامه جلسه به تشریح مسایل و مشکلات اقتصادی موجود در کشور پرداخته و گفت: علی رغم مشکلات موجود و نبود بودجه پیگیر بودجه بیمارستان و جاده هستم و به زودی 10 کیلومتر از جاده ارسنجان خرامه به بهره برداری خواهد رسید. وی همچنین از پیگیری جهت چهارباندی شدن جاده ارسنجان مرودشت در آینده نزدیک خبرداد.

 

حجت الاسلام محمد صادق مهرابی مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان فارس که مهمان دیگر این جلسه بود. وی سازمان تبلیغات شهرستان را بازوی امام جمعه شهرستان در امور فرهنگی خواند و از فرماندار و سایر روسای ادارات و متولیان فرهنگ شهرستان خواست تا در این زمینه به کمک سازمان تبلیغات آمده و ضمن کمک در زمینه برنامه های فرهنگی، همت خود را جهت احداث ساختمان سازمان تبلیغات شهرستان به کارگیرند. مهرابی گفت: شما اقدامات لازم را در این زمینه انجام دهید، ما هم هرجا لازم باشد وارد عمل میشویم، لازم باشد بنده هفته ای یکبار به ارسنجان می آیم.

 

یاسر زارع بخشدار بخش مرکزی در بخشی از سخنرانی خود گفت: اهل و ساکن محرومترین نقطه شهرستان هستم و با تمام مشکلات از نزدیک اشنا هستم. مشکل خشکسالی و بی ابی و ریزگرد و بیکاری پیش از هر جای دیگر در منطقه محل سکونت من دیده شده است. به همین دلیل شاید اصلا نیازی نباشید که مردم برای بیان مشکلات به من مراجعه نمایند چرا که همه مشکلات را لمس کرده ام. اما از همه مسوولین، شوراها، دهیاران و نخبگان شهرستان برای حل مشکلات و رسیدگی به امور مردم تقاصای کمک و همراهی دارم.

در پایان از زحمات مهندس شیروانی بخشدار سابق،  حجت الاسلام میرزایی رییس سازمان تبلیغات سابق شهرستان تقدیر و احکام یاسر زارعی بخشدار و حجت الاسلام آشوری رییس سازمان تبلیغات به انان اهدا شد.

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه