رفتن به بالا
  • جمعه - 30 شهریور 1398 - 00:55
  • کد خبر : ۴۰۵۲
  • چاپ خبر : پاسارگاد فردا و یک حس مشترک

پاسارگاد فردا و یک حس مشترک

پیمان فتحی| مردم سعادت شهر برای دومین بار یک حس مشترک را جشن گرفتند.

پیمان فتحی| مردم سعادت شهر برای دومین بار یک حس مشترک را جشن گرفتند.
پس از اجرای برنامه جشن شب یلدا با حضور خانواده ها در سال گذشته این بار گروه مردمی پاسارگاد فردا برای دومین بار به مناسبت عید قربان با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره ورزش و جوانان و خانه فرهنگ و هنر سرنا مهر برنامه های مفرح و شادی در استادیوم شهید حاجی پور ترتیب دادند تا خانواده‌های پاسارگادی در این احساس مشترک سهیم باشند.
در این برنامه که با تلاوت آیات قرآن و سرود ملی آغاز شد، هیئت های ورزشی برای مردم برنامه های شاد اجرا کردند و تخصص‌های خود را در رشته‌های ورزشی به معرض نمایش گذاشتند.
این برنامه با حضور فرماندار و شورای اداری همچنین فرماندهی محترم نیروی انتظامی برگزار شد.
در حاشیه مراسم هدف و برنامه های این گروه را از مدیرگروه، شهریار نوری جویا شدیم. وی با بیان اینکه مدت سه سال است که این گروه با پیگیری جمعی از افراد دغدغه مند شهرستان تشکیل شده و از اقشار مختلف، جوانان، فعالان حوزه فرهنگ و هنر، فعالان اجتماعی و برخی اعضای خانواده های شهدا و ایثارگران با اهداف فرهنگی و اجتماعی تشکیل شده است، گفت: با توجه به نقاط قوت و ضعف موجود به کمک مسئولین ذیربط در زمینه های مختلف مثل کوهپیمایی و طبیعت گردی خانوادگی، برگزاری کنفرانس کتاب بصورت دو هفته یکبار توسط انجمن اهل قلم و برگزاری جنگ های شادی خانوادگی سعی در ایجاد نشاط و پویایی در جامعه داریم.
نوری افزود: همه تلاش خود را برای ساماندهی فعالیت های گروه در حدود قانون به کار گرفتیم و سعی داریم این گروه را در قالب سازمانهای مردم نهاد (سمن) ثبت کنیم و اقدامات اولیه آن نیز انجام شده است. امیدواریم به زودی این مهم تحقق یابد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه