رفتن به بالا
  • جمعه - 30 شهریور 1398 - 00:57
  • کد خبر : ۴۰۵۵
  • چاپ خبر : ارائه بیش از 98 هزار نفر ساعت آموزش در مرکز ارسنجان

ارائه بیش از 98 هزار نفر ساعت آموزش در مرکز ارسنجان

رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای ارسنجان از بهره مندی ۷۱۲ نفر دوره معادل 98 هزار و 610 نفر ساعت از آموزش های فنی و حرفه ای از ابتدای سال جاری تا کنون در آن مرکز خبر داد.

رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای ارسنجان از بهره مندی ۷۱۲ نفر دوره معادل 98 هزار و 610 نفر ساعت از آموزش های فنی و حرفه ای از ابتدای سال جاری تا کنون در آن مرکز خبر داد.
کورش محمودی در این خصوص بیان داشت: هدف سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، آموزش مهارت به جوانان جويای كار و ارتقای مهارت کارگران صنایع و صنوف مختلف می باشد تا با حمايت سایر نهاد ها و دستگاه های متولی، این آموزش ها منجر به اشتغال شود.
وی افزود: با توجه به فقدان مهارت های حرفه ای در میان فارغ التحصیلان دانشگاهی و افزایش نرخ بیکاری در میان این گروه از کارجویان، این آموزش ها می تواند زمینه ورود آنها را به بازار کار فراهم نماید که این مرکز با استفاده از مربیان مجرب و استفاده از تجهیزات آموزشی مناسب، آموزش های مهارتی و تخصصی در رشته های خدمات، کشاورزی و صنعت را مطابق با استانداردهای بین المللی و همچنین نیاز بازار به متقاضیان ارائه می دهد.
وی اظهار داشت: در همين راستا مركز آموزش فنی و حرفه ای ارسنجان از ابتدای سال جاری تا کنون با ارایه بیش از 98 هزار و 610 نفر ساعت آموزش به بيش از ۷۱۲ نفر در جهت توانمند سازی جوانان جویای کسب مهارت آموزشهای فنی و حرفه ای گام برداشته است.
رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای ارسنجان تصریح کرد: این آموزش ها در چند دوره آموزشی در حرفه هایی نظیر تعمیر خودرو سبک، برق صنعتی، نصاب تابلو، فن ورز شبکه برق، نرم افرارهای کامپیوتری، کاشت گلخانه، پرورش قارچ خوراکی، کار آفرینی، گرافیک، صنایع دستی، تعمیر لوازم خانگی و … به علاقه مندان به فراگیری آموزش های مهارتی ارایه شده است.
کورش محمودی خاطرنشان کرد: کلیه آموزش های مهارتی در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان ارسنجان بصورت رایگان برگزار می شود و این مرکز آمادگی برگزاری دوره های آموزشی مهارتی مورد نیاز دانشگاه ها، صنایع و صنوف و همچنین دستگاه های اجرایی را دارا می باشد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه