رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 12 مهر 1398 - 17:28
  • کد خبر : ۴۱۲۳
  • چاپ خبر : حضور پانزدهمین مدیر کل در شهرستان پاسارگاد به دعوت نماینده عالی دولت

حضور پانزدهمین مدیر کل در شهرستان پاسارگاد به دعوت نماینده عالی دولت

حضور پانزدهمین مدیر کل در شهرستان پاسارگاد به دعوت نماینده عالی دولت مدیر کل خبرگزاری ایرنا به دعوت صادق فلاحی فرماندار شهرستان پاسارگاد در محل فرمانداری به گزارش سفیر مردم: صبح امروز نشست مشترکی بین فلاحی فرماندارپاسارگاد،دکتر نجفی مدیرکل خبرگزاری ایرنا با خبرنگاران سفیر مردم و طنین پاسارگاد در محل فرمانداری انجام شد. درخواست نماینده […]

حضور پانزدهمین مدیر کل در شهرستان پاسارگاد به دعوت نماینده عالی دولت

مدیر کل خبرگزاری ایرنا به دعوت صادق فلاحی فرماندار شهرستان پاسارگاد در محل فرمانداری

به گزارش سفیر مردم:
صبح امروز نشست مشترکی بین فلاحی فرماندارپاسارگاد،دکتر نجفی مدیرکل خبرگزاری ایرنا با خبرنگاران سفیر مردم و طنین پاسارگاد در محل فرمانداری انجام شد.

درخواست نماینده عالی دولت از مدیر کل ایرنا جهت برگزاری کارگاه های آموزش برای مدیران دولتی و همکاری با نشریه ها و خبرگزاری های شهرستان از مباحث مهم این دیدار بود.

در این نشست تخصصی فلاحی ضمن تاکید بر قدرت بسیار زیاد رسانه در معرفی خدمات دولت خاطرنشان کرد:در بین شهرستانهای فارس بیشترین اخبار توسط خبرگزاری های شهرستان پاسارگاد در سطح استان دیده میشود و این نشان از همدلی و حس رقابت و قدرت خبرگزاری های شهرستان است.

دکتر نجفی:از همکاری با رسانه ها استقبال میکنیم.
ایرنا به عنوان یک مرجع بسیار مهم خبر در کشور است و ترجمه مطالب آن به زبانهای زنده دنیا مورد استفاده مخاطبان قرار میگیرد.
ایرنا پتانسیل همکاری با خبرنگاران را دارد.

منبع:سفیر مردم

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه