رفتن به بالا
  • شنبه - 28 مهر 1398 - 16:27
  • کد خبر : ۴۱۷۹
  • چاپ خبر : با تخلفات انتخاباتی برخورد قانونی می شود
فرماندار ارسنجان:

با تخلفات انتخاباتی برخورد قانونی می شود

رئیس ستاد انتخابات ارسنجان در گفتگو با خبرنگار سفیر مردم از یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت و بر رعایت قانون و مقررات در تبلیغات انتخاباتی تاکید کرد.

رئیس ستاد انتخابات ارسنجان در گفتگو با خبرنگار سفیر مردم از یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت و بر رعایت قانون و مقررات در تبلیغات انتخاباتی تاکید کرد.
محمدباقر کاظمی فرماندار و رئیس ستاد انتخابات ارسنجان، با تشکر از کسانی که با احساس مسئولیت به میدان آمده اند اظهار داشت: هدف ما برگزاری یک انتخابات سالم و پرشور بوده و در این راستا انتظار می رود کاندیداهای احتمالی اخلاق انتخاباتی را رعایت کرده و در جهت خلق حماسه ای دیگر و ماندگار در انتخابات پیش رو تلاش کنند.
وی با بیان اینکه با متخلفین انتخاباتی برخورد خواهد شد تصریح کرد: تبلیغات کاندیدای انتخاباتی باید در چارچوب مقررات و قانون انتخابات باشد و همچنین کاندیداها باید قبل، حین و پس از برگزاری انتخابات قانون را رعایت کنند.
رئیس ستاد انتخابات شهرستان ارسنجان با اشاره به اینکه کاندیداهای احتمالی از تبلیغات زود هنگام اجتناب کنند، تصریح کرد: آئین‌نامه نحوه تبلیغات همه تخلفات را به روشنی مشخص کرده است و در صورت مشاهده هرگونه عملی خلاف این آئین نامه، از طریق مراجع قضایی برخورد قانونی خواهد شد.
کاظمی تاکید کرد: مهمترین وظیفه برگزار کنندگان و نامزدهای احتمالی در انتخابات، قانون‌گرایی و مهیا نمودن زمینه حضور حداکثری و پرشور مردم است. داشتن رقابت سالم در چهارچوب قواعد و قوانین به منزله رعایت اخلاق انتخاباتی است.
فرماندار ارسنجان از احتمال برگزاری انتخابات به شکل الکترونیکی خبر داد و گفت: طی هماهنگی های صورت گرفته با اداره مخابرات، نقاط محل اخذ راي و آدرس شعب به آن شرکت ارسال گردیده تا با رفع مشكل آنتن دهي در بعضی نقاط مشکلی در برگزاری انتخابات نداشته باشیم.
وی افزود: پيگير اجراي طرح هوشمندسازي كارت هاي ملي شهروندان توسط اداره ثبت احوال با توجه به احتمال تمام الكترونيك شدن انتخابات هستیم و از مردم درخواست داریم تا در اولین فرصت به تعويض كارت هاي ملي و هوشمند كردن آن اقدام کنند.
کاظمی در پایان بیان داشت: جلسات ستاد انتخاباتی شهرستان ارسنجان با یک برنامه ریزی دقیق و برگزاری جلسات جهت ارائه راهکارهای مناسب در این راستا تلاش می کند تا زمینه برگزاری انتخاباتی حماسی و باشکوه در سطح شهرستان را فراهم نماید.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه