رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 22 آذر 1398 - 09:30
  • کد خبر : ۴۲۳۹
  • چاپ خبر : بیش از 49 دانشجواز خدمات تحصیلی کمیته امداد شهرستان پاسارگاد بهره مند شده اند

بیش از 49 دانشجواز خدمات تحصیلی کمیته امداد شهرستان پاسارگاد بهره مند شده اند

بیش از 49 دانشجواز خدمات تحصیلی کمیته امداد شهرستان پاسارگاد بهره مند شده اند مرید زاده گفت: 49 دانشجو تحت حمایت از خدمات تحصیلی این نهاد بهره مند می شوند. به گزارش روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی ره شهرستان پاسارگاد محمد مرید زاده، رییس کمیته امداد امام خمینی ره شهرستان پاسارگادبا اشاره به جایگاه ویژه […]

بیش از 49 دانشجواز خدمات تحصیلی کمیته امداد شهرستان پاسارگاد بهره مند شده اند

مرید زاده گفت: 49 دانشجو تحت حمایت از خدمات تحصیلی این نهاد بهره مند می شوند.

به گزارش روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی ره شهرستان پاسارگاد محمد مرید زاده، رییس کمیته امداد امام خمینی ره شهرستان پاسارگادبا اشاره به جایگاه ویژه دانشگاهیان در نگاه بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران گفت: در اندیشه اسلامی، همواره علم و علم آموزی با تهذیب و دینداری همراه بوده است و این، حکایت از تقدس فرایند تعلیم و تربیت دارد.

او در ادامه افزود: کمیته امداد جهت رفاه و جلوگیری از ترک تحصیل دانشجویان خدماتی را به آنان ارائه می دهد تا مبادا دانشجویی به دلیل نیاز مالی مجبور به ترک تحصیل شود.

رییس کمیته امداد امام خمینی ره شهرستان پاسارگاد تعداد دانشجویان تحت حمایت این نهاد را 49 نفر عنوان کرد و گفت: از تعداد مذکور 28 نفر را دانشجویان دختر و مابقی را دانشجویان پسر تشکیل می دهند که از تعداد کل عنوان شده، 5 نفر دانشجوی ورودی جدید دانشگاه ها  هستند.

مرید زاده در پایان اضافه نمود: دانشجویانی که در دانشگاه های دولتی تحصیل می کنند کمک هزینه تحصیلی و دانشجویان دانشگاه های غیردولتی بخشی از هزینه شهریه خود را از کمیته امداد دریافت میکنند

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه