رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 25 دی 1398 - 22:21
  • کد خبر : ۴۲۶۳
  • چاپ خبر : لشکر قاسمیون
پرچم خونخواهی سردار سلیمانی در خبریز برافراشته شد

لشکر قاسمیون

مراسم بزرگداشت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به پیشنهاد مشترک شورا، دهیاری، اهالی دهستان خبریز و حوزه های مقاومت بسیج ولیعصر(عج) و کریمه اهل بیت (س) در مرکز دهستان خبریز برنامه ریزی و با هزینه ی خودیاری مردم این مرکز و مساعدت ناحیه مقاومت بسیج ثارالله شیراز و ارسنجان برگزارشد.

در اجتماع بزرگ مردم ارسنجان و دهستان خبریز و روستاهای اطراف که به مناسبت شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و ایام فاطمیه در سالن ورزشی شهدای دهستان خبریز با حضور سردار بوعلی جانشین فرماندهی سپاه فجر استان، سرهنگ پاسدار موسی زارعی، فرمانده ناحیه ثارالله استان فارس، امام جمعه شهرستان، معاون فرماندار و بخشدار مرکزی، مسئولین ادارات و نهادها و فرماندهان و پرسنل نیروهای نظامی و انتظامی و خانواده‌های معظم شهدا ایثارگران و جانبازان و بالغ بر 1500 نفر از مردم همیشه در صحنه دهستان خبریز و روستاهای اطراف و بسیجیان جان برکف برپا شد.

سرهنگ قادری فرمانده سپاه پاسداران ارسنجان در ابتدای جلسه ضمن تسلیت ایام فاطمیه و تهنیت شهادت سپهبد قاسم سلیمانی، یاد و خاطر این سردار بزرگ مقاومت را گرامی داشت و گفت: مردم شهرستان ارسنجان مردمی ولایتمدار و مجاهد هستند، که در دوران انقلاب و دفاع مقدس تا پای جان در راه تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ایستادند.

در ادامه سردار بوعلی ضمن بیان جانفشانی های سردار شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: ما به عنوان شیعیان این سرزمین افتخار داریم که دارای ریشه و تمدن عمیق در طول تاریخ هستیم و در کشوری زندگی می‌کنیم که همواره در آنجا مردمانی زیسته اند که منشاء خدمات، اخلاق و پیشرفت بوده اند. اما وقتی تاریخ ۱۳ ساله آمریکا را بررسی نماییم چیزی جز تباهی از خود برجای نگذاشته است. به نام دموکراسی به هر جا پا گذاشته اند ملت‌ها را به خاک و خون کشیده اند.
وی در ادامه گفت: هشت سال دفاع مقدس را با افتخارپشت سر گذاشته ایم و الان به جایی رسیده‌ایم که هیچ کس جرأت تعرض به ما را ندارد. امروز در دنیا به واسطه خون این شهید بزرگوار و دیگر شهدا سربلند هستیم و در مقابل استکبار ایستاده ایم و هیچ خوفی از دشمنان نداریم.

سردار بوعلی افزود: روزی آمریکا با ناوهایش در خلیج فارس قدرت نمایی میکرد وخودش را بزرگتر منطقه می دانست، اما امروز و پس از حمله به پایگاه عین الاسد کارش به جایی رسیده که به ناوهای خود دستور میدهد هزار مایل از آب های کشور جمهوری اسلامی فاصله بگیرد. ما دهها موشک به پایگاه آنان فرستادیم و آنها نتوانستند حتی یکی از آنها را ردیابی نمایند و این اراده جمهوری اسلامی است که آن را به رخ دشمنان می کشد. ما این توان و عزت را از قرآن و پروردگار و ائمه اطهار و با حمایت و پشتیبانی شما ملت شریف ایران بدست آوردیم.

در این جلسه که با تلاش جوانان انقلابی دهستان خبریز بسیار منظم و اثرگذار برگزار شد، علاوه بر مراسم عزاداری و سینه زنی، کلیپ هایی از رشادت‌های سردار فداکار اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، دلنوشته ای از دختر شهید و تک خوانی های انقلابی نیز به اجرا درآمد.

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه