رفتن به بالا
  • جمعه - 24 مهر 1399 - 08:30
  • کد خبر : ۴۸۱۶
  • چاپ خبر : تمبر شناسنامه ۱۲۰ شهید پاسارگاد رونمایی شد
حرکتی ماندگار و ارزشمند در پاسارگاد:

تمبر شناسنامه ۱۲۰ شهید پاسارگاد رونمایی شد

تمبر شناسنامه 120 شهيد شهرستان پاسارگاد با حضور فرماندار اين شهرستان، مديران کل پست و بنياد حفظ آثار و نشر ارزشهاي دفاع مقدس استان فارس، جمعي از مسوولان و خانواده شهدا رونمايي شد. به گزارش دريافتي، صادق فلاحي فرماندار شهرستان پاسارگاد در اين مراسم با تاکيد بر لزوم زنده نگهداشتن ياد و خاطره شهدا گفت: […]

تمبر شناسنامه 120 شهيد شهرستان پاسارگاد با حضور فرماندار اين شهرستان، مديران کل پست و بنياد حفظ آثار و نشر ارزشهاي دفاع مقدس استان فارس، جمعي از مسوولان و خانواده شهدا رونمايي شد.
به گزارش دريافتي، صادق فلاحي فرماندار شهرستان پاسارگاد در اين مراسم با تاکيد بر لزوم زنده نگهداشتن ياد و خاطره شهدا گفت: امروز بيش از هر زمان ديگري به فرهنگ شهيد و شهادت در جامعه نياز داريم.
وي افزود: مسيري را که شهدا برايمان ترسيم کردند مسير خدمتگزاري و خادمي براي مردم است و خدمت بي منت و صادقانه به مردم در واقع طي مسير شهداست.
مديران کل پست و بنياد حفظ آثار و نشر ارزشهاي دفاع مقدس استان فارس و امام جمعه سعادت شهر (مرکز شهرستان پاسارگاد) نيز در اين مراسم در سخناني به وصف جايگاه شهدا و دستاوردهاي انقلاب اسلامي پرداختند.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه