رفتن به بالا
  • جمعه - 24 مهر 1399 - 08:41
  • کد خبر : ۴۸۲۶
  • چاپ خبر : زمین واگذار شده به سرمایه‌گذاران در پاسارگاد در صورت عدم سرمایه‌گذاری پس گرفته می‌شود
فرماندار پاسارگاد:

زمین واگذار شده به سرمایه‌گذاران در پاسارگاد در صورت عدم سرمایه‌گذاری پس گرفته می‌شود

فرماندار شهرستان پاسارگاد گفت: تا پايان سال 99 تمام زمين‌هاي منابع ملي که در سال‌هاي قبل به نام سرمايه‌گذاري واگذار شده ليکن اقدامي در آن صورت نگرفته است، به استناد ماده 33 بايد خلع يد و بازپس گرفته شود.   صادق فلاحي در ديدار با مدير امور اراضي استان فارس افزود: در سال‌هاي قبل زمين‌هايي […]

فرماندار شهرستان پاسارگاد گفت: تا پايان سال 99 تمام زمين‌هاي منابع ملي که در سال‌هاي قبل به نام سرمايه‌گذاري واگذار شده ليکن اقدامي در آن صورت نگرفته است، به استناد ماده 33 بايد خلع يد و بازپس گرفته شود.

 

صادق فلاحي در ديدار با مدير امور اراضي استان فارس افزود: در سال‌هاي قبل زمين‌هايي با نام سرمايه‌گذاري واگذار شده اما هيچ اقدامي در آنها صورت نگرفته است و بايد تا پايان سال 99 تمام اين زمين‌ها برابر قانون خلع يد و به سرمايه‌گذاران واقعي واگذار شود.

وي، با مهم دانستن موضوع سرمايه‌گذاري و نياز سرمايه‌گذاران به زمين مناسب، خواستار رفع تداخلات پلاک‌هاي ملي و مستثنيات و اجراي کامل طرح کاداستر (حدنگاري) و تبديل شهرستان به عنوان پايلوت استان در اين زمينه شد.

در اين ديدار، مشکلات چند نفر از سرمايه‌گذاران مطرح که با موافقت و حمايت مدير امور اراضي استان فارس مقرر شد در سريع‌ترين زمان رفع مشکل شود.

فرماندار شهرستان پاسارگاد و مدير امور اراضي استان فارس پس از اين ديدار از طرح سرمايه‌گذاري صنايع تبديلي ماني واقع در اين شهرستان بازديد کردند و مسائل اين کارخانه در دست احداث مورد بررسي قرار گرفت.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه