رفتن به بالا
  • دوشنبه - 20 مهر 1399 - 08:55
  • کد خبر : ۴۸۴۵
  • چاپ خبر : دفاع مقدس تجربه موفق در گام اول بود که  باید چراغ راه ما برای عبور از بحران ها در گام دوم باشد
قیطاسی فرمانده جدید سپاه ارسنجان:

دفاع مقدس تجربه موفق در گام اول بود که باید چراغ راه ما برای عبور از بحران ها در گام دوم باشد

سفيرمردم| سرهنگ پاسدار فرج الله قيطاسي متولد 1350 اهل مرودشت، 28 سال سابقه خدمت در فرماندهي حوزه هاي متعدد، مسئوليت آموزش و فرماندهي سه ناحيه مختلف استان و در نهايت مسئول بسيج مساجد و محلات سپاه فجر استان را در کارنامه خود دارد و از تاريخ دهم شهريورماه سال جاري بعنوان فرمانده ناحيه سپاه شهرستان […]

سفيرمردم| سرهنگ پاسدار فرج الله قيطاسي متولد 1350 اهل مرودشت، 28 سال سابقه خدمت در فرماندهي حوزه هاي متعدد، مسئوليت آموزش و فرماندهي سه ناحيه مختلف استان و در نهايت مسئول بسيج مساجد و محلات سپاه فجر استان را در کارنامه خود دارد و از تاريخ دهم شهريورماه سال جاري بعنوان فرمانده ناحيه سپاه شهرستان ارسنجان مشغول خدمت به مردم ولايتمدار اين شهرستان شده است.

 

شروع خدمت سرهنگ قيطاسي در ارسنجان مقارن با آغاز هفته دفاع مقدس بود. عليرغم اينکه تازه به شهرستان آمده بودند، تصميم به برگزاري نمايشگاه هفته دفاع مقدس در ارسنجان نمودند، که طي سال هاي اخير چنين نمايشگاهي در ارسنجان برگزار نشده بود. در اين نمايشگاه با استفاده از جلوه هاي ويژه صحنه هايي از جبهه ها، بازسازي شده و غرفه هايي براي ارائه محصولات فرهنگي و نمايشگاه عکس دفاع مقدس برپا شد که تاکنون مورد استقبال خانواده هاي محترم قرار گرفته است.

در حاشيه اين نمايشگاه با فرمانده ناحيه سپاه ارسنجان گفتگويي داشتيم. وي ضمن گراميداشت چهلمين سالگرد هفته دفاع مقدس و با تاکيد بر زنده نگاه داشتن ياد شهدا و رشادت هاي رزمندگان، شرايط موجود کشور را بسيار شبيه به دوران دفاع مقدس ارزيابي نموده و گفت:  دفاع مقدس تجربه موفق و ناب انقلاب در گام اول بود که بايد چراغ راه ما براي عبور از بحران ها در گام دوم باشد.

سرهنگ قيطاسي در تبيين برنامه هاي هفته دفاع مقدس در اين ناحيه، به برپايي نمايشگاه هفته دفاع مقدس، برگزاري پياده روي مشترک با ناجا، تجليل و تکريم خانواده هاي شهدا و ايثارگران، گلباران قبور مطهر شهدا برپايي مراسم شب شعر دفاع مقدس، کمک هاي مومنانه در قالب توزيع 100بسته کمک معيشتي، برپايي يادواره شهدا در روستاي خبريز به همت حوزه کريمه اهل بيت بسيج خواهران، گردهمايي بزرگ ايثارگران و تجليل از پيشکسوتان با حضور سردار يدالهي همراه با روايتگري و خاطره گويي دفاع مقدس، برگزاري شب شعر دفاع مقدس و حضور فرماندهان پايگاه ها و پرسنل سپاه و بسيج در نماز جمعه و سخنراني پس از نماز عصر اشاره نمود.

فرمانده سپاه ناحيه ارسنجان در پايان با اشاره به تلاش هاي شبانه روزي کادر بهداشت و درمان در سراسر کشور براي مقابله با ويروس منحوس کرونا گفت: در اين هفته براي تقدير از زحمات تلاشگران عرصه سلامت، برنامه سرکشي به شبکه بهداشت و درمان و بيمارستان را نيز اجرا نموديم و در کنار رعايت همه پروتکل هاي بهداشتي با عيادت از تعدادي از بيماران و اهدا شاخه هاي گل به پرسنل کادر درمان از مجاهدت هاي رزمندگان خط مقدم دفاع از سلامت جامعه تقدير و تشکر به عمل آمد.

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه